Loading...
İzmir Delik Saplı Baskılı Poşet
İzmir Delik Saplı Baskılı Poşet

İzmir Delik Saplı Baskılı Poşet

İZMİR DELİK SAPLI BASKILI  POŞET ÇANTALAR

İzmir delik saplı baskılı poşet çantalar, dünyanın en popüler plastik taşıma çantasından biridir. El geçme takviyeli poşet diye de adlandırılır. Güçlü, dayanıklı ve tekrar kullanılabilirler, mesajınız baskılı poşet görünümündeki herkese iletilir. Bir şirketin adını veya pazarlama fikrini ortaya çıkarmanın harika bir yoludur. Ortak tanıtım çantası, mağaza perakende satıştan, konferans  etkinliklerine kadar yaygın olarak kullanılmaktadır.

  Kişiselleştirilmiş bu çantalar; alışveriş poşet çanta, konferans poşet çanta, Promosyon poşet çanta,taşıyıcı çanta, baskılı  poşet çanta, mağaza çantaları, Fuar çantaları gibi listeyi sınırsızca uzata biliriz.Bu ürünleri  firmanız için en iyi bir reklam fırsatı olarak görmenizi tavsiye ediyoruz.

Neden bizi tercih etmelisiniz!

Hızlı Teslimat

Ürünlerimizi Türkiye’nin her noktasına anlaşmalı  Ptt ve Yurt içi kargo ile Kapıda kredi kartı ile de ödemeli olarak, hızlı bir biçimde ulaştırıyoruz. Seçili bu ürünlerde,  rakiplerinden  en kısa sürede; sadece 24 saatte sevkiyat yapıyoruz. Üstelik tüm ürün grubunda kargo ücreti alınmıyor

İzmir Minimum 10 Kg Baskılı Poşet İmalatı

İzmir Minimum 10 Kg Baskılı Poşet İmalatı yapan firmamız  Diğer firmalarda minimum siparişler 150-200 kg iken bizde nasıl 10 kg olarak üretildiği hakkında bilgi almak istiyorlar, Üretimde firmamızın kendi bünyesinde geliştirdiği makina ve ekipmanlar ile serigrafi baskı tekniği kullanarak üretim yapıyoruz .Buda bizlere az miktarlarda baskılı poşet üretmemizi sağlamakta.

İzmir En  Düşük Baskılı Poşet Fiyatları

Dolar Kuruna bağlı olan poşet fiyatlarında Şeffaf bir fiyat politikası uyguluyoruz, tüm ürünler için standart fiyatlandırma yapıyoruz. Sipariş aşamasında herşey   yazılı olarak belirtiliyor ve müşterilerimize hiçbir extra maliyet çıkarmıyoruz. İzmir En Düşük Baskılı Poşet Fiyatları için lütfen müşteri temsilcimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

İzmir Baskılı poşet Tasarım Desteği

Müşterilerimize ücretsiz tasarım hizmeti veriyoruz. firma Logonuz ve bilgilerinizle beraber aklınızdaki tasarımı  paylaşmanız yeterli, sizin için grafik ortamında istediğiniz tasarımı çanta modeli üzerine yerleştirerek beğeninize sunuyoruz. İzmir’de Baskılı poşet tasarım desteği almak için lütfen müşteri temsilcimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

İzmir Matbaa ve Ajans Programı

İzmir Matbaa ve Ajans Programı Lokal pazarlarda daha etkin olmak istiyoruz. Bu yüzden yüz yüze olamadığımız bölgeler için matbaa ve ajans programını geliştirdik. Böylelikle reklam ajansı, İzmir matbaalar, promosyon ve ambalaj firmaları ile ortak hareket ederek sinerji yaratmak istiyoruz. ESER BASKI MERKEZİ müşteri temsilcisi sizlere detaylı bilgi verecektir.

 

İLETİŞİM ADRESİMİZ

1145/2 Sk No: 8 Kat: 2 Daire: 2 Yenişehir / İzmir

0(232) 237 77 77 - 0(554) 570 11 05 -  0(546) 432 17 17

izmirbaskiliposet@gmail.com - eserbaskimerkezi@gmail.com( 6630 Okunma )Etiketler : izmir takviyeli poşet izmir el geçmeli poşet izmir alışveriş poşeti izmir 10 kg poşet izmir en düşük poşet fiyatı izmir poşet fiyatları izmir matbaa poşeti izmir 10 kg baskılı poşet izmir mağaza poşeti izmir delik saplı poşet izmir baskılı poşet