Loading...
Haberler
Haberler

Tela & Bez Çanta Boyama Etkinliği


Tela & Bez Çanta Boyama Etkinliği

Tela çanta veya bez çanta olarak adlandırılan çanta ürünlerimiz çocuklarınızın vazgeçilmez eğlencesi haline geliyor. Tela & Bez Çanta Boyama Etkinliği adı altında başlatılan bu olay, nasıl gerçekleşiyor ?

Çocuğunuzla etkinlik yaparken hem kaliteli zaman geçirebilir, hem de çocuğunuzun birçok gelişim alanını destekleyebilirsiniz. "Tela & Bez Çanta Boyama Etkinliği" çocukların el becerileri gelişiyor, üstelik bez çantaların kullanımını 5-6 yaştan itibaren eğitimi verilmiş oluyor. Bez çantalar geri dönüştürülebilir, anti bakteriyel ve doğada tamamen yok olabiliyorlar. Kullanımı sürekli olan, tek seferde ömrü bitmeyen bez çantalar, dikiş kalitesi ve kullanım şekline bağlı olarak aylarca hatta yıllarca kullanılabiliyor.

Neden Tela & Bez Çantalar ?

Dünyayı daha iyi bir hale getirmek ve çevre kirliliklerini engellemek için yapılabilecek önemli şeylerden birisi de gündelik alışkanlıkları değiştirmektir. Çocuklarımız, okul öncesi ve ilkokulda bez çantaları diledikleri gibi boyayabiliyor veya verdiğimiz kalıp üzerinden boyamalarını gerçekleştirebiliyorlar. Çocukların özgürleştiği ve hayal gücünü öne çıktığı bu etkinlikle hem farklı bir obje üzerine boyama yapmayı, hemde bez çantaları kullanabilme alışkanlığını benimsiyorlar. Poşet yasasında da kullanılması zorunlu bez çantalar hem öğretici hemde kullanışlı bir hal alıyor. Gelecek nesillere daha güzel yarınlar ve yaşanabilir bir Dünya
bırakmak için plastik poşetler yerine bez çantaları kullanmayı ve çocuklarımıza "Tela & Bez Çanta Boyama" adlı eğlenceli bir boyama etkinlik ortamı oluşuyor.


( 2300 Okunma )Yorumlar