Loading...
Haberler
Haberler

Fırsatı Koklamak...!!!


                           Fırsatı Koklamak mı …?

Buzdolabından çıkardığınız sütü içmeden önce koklarsınız; bir duman kokusu aldığınız an koklamaya başlarsınız ve ona göre hareket edersiniz.koku duyumuz ,taze olanı seçmemizi ve bozulmuş olandan uzak durmamızı sağlayarak bizi korur.Alış veriş sepetimize giren her meyve yada et parçası poşet içinde de olsa koklayarak anlama testinden geçer.sezgilerimiz bizi poşette şüphe uyandıran en ufak bir yırtığı kontrol etmeye bilinç altımız bizi zorlar.

Duyularımız, duygusal haz beklentisinden çok tehlikeleri yakalamaya ayarlanmıştır. Ne var ki, yaşadığımız  yüzyılda reklam ve ambalaj dünyası optimum görsel tatmin sağlamak amacıyla

Daha çok görme duyumuza hitap etmiş ve hep onu beslemiştir. Görsel bakımdan duyarlılığımız gelişti ve şimdi , aldığımız şeyin gördüğümüz şeyle her zaman aynı olmadığını biliyoruz. Bu yüzden de ilgi uyandırmakta işin esas yükü yine ürünün ambalajında kalıyor. Gerek satışa sunulan ürün gerekse satılmış olan ürünün kaliteli bir poşet içinde olması sizin firma bilgi ve logonuzun  ilgi uyandırmasına ve hafızalarda kalmasına sebep olacaktır..

Saygılarımızla /21/05/2014 rotatext@389

‘’İzmir’in Baskılı Poşet durağı’’


( 3070 Okunma )Yorumlar