Loading...
Ordu 5 Kg Baskılı Poşet
Ordu 5 Kg Baskılı Poşet

Ordu 5 Kg Baskılı Poşet

Ordu 5 Kg Baskılı Poşet

Ordu 5 Kg Baskılı Poşet , F2 Kalitesinde olan poşetlerimiz , sağlamlığı konusunda sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır. Her yerde 10 bizde 5 Kg ! Türkiye'de ilk 10 kg olarak imalat yaptığımız baskılı poşetlerde , şimdi ise bu rakamı 5 kg'a kadar düşürdük.Kalitemizden ödün vermeden , sağlamlığı ve uygun fiyatlarıyla Ordu 5 kg baskılı poşetleri sizlere sunmaktan büyük gurur duyarız. 
 
5 Kg Baskılı Poşet

Ordu 5 Kg Mağaza poşeti

Ordu 5 kg poşet baskı üretimi yapan bir firma bulmakta zorlanabilirsiniz. Eser Baskı Merkezi olarak üretmiş olduğumuz baskılı mağaza poşetlerini Türkiye'nin her yerine kargoyla ulaştırıyoruz. Baskılı poşet isteyenler iletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilirler.
 
Yüzlerce işletme baskılı mağaza poşetlerini tercih etmektedir. Görsel çalışmasının rahatlıkla uygulandığı poşet baskıları uygun fiyat avantajlarıyla daha çok tercih edilmeye başlanmıştır.Ordu 5 Kg Baskılı Poşet ,Ordu 5 Kg Mağaza Poşeti ,Ordu 5 kg el geçmeli ,Ordu 5 kg Takviyeli poşet grupları ile çalışmaktayız. Baskılı poşetler reklam açısından size oldukça fazla geri dönüş sağlayacaktır.Ordu 5 Kg baskılı poşet ürünlerimiz f2 kalitesinde ve 16 mikron kalınlığında üretilmekte serigrafi baskı olup dayanıklı, uzun ömürlü, baskısı solmaz ve akmaz şekildedir.
 

Ordu 5 Kg Baskılı Poşet

Baskılı Poşet  kullanımının  sağlayacağı yararlardan bazıları
1) Baskılı Poşet 5 Kg Ordu İşletmenizin bulunduğu bölgede kısa sürede marka bilinirliğini artırır.
2) Baskılı Poşet 5 Kg Ordu üzerindeki firma logonuz ile akılda kalıcı bir etki yaratır.
3) Poşet Baskı 5 Kg Ordu kampanya ve etkinlik dönemlerinde dilerseniz poşetin bir diğer yüzüne  kampanyalı ürün görselini koyabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

Ordu 5 Kg Baskılı Poşet Fiyatları

Ordu Baskılı Poşet olarak, Firma ayrımı yapmadan Türkiye genelinde her il ve ilçeden ufak veya büyük esnaf tüm işletmelere Baskılı Poşet çözümleri sağlanmaktadır. Sizlere özel  baskılı poşet fiyatları için bizlere ulaşabilir ve sizlere özel fiyat tekliflerimizden faydalanabilirsiniz. 
Aşağıdaki iletişim bölümünden satış personelimiz ile irtibat kurabilirsiniz.
 
Ordu 5 Kg Baskılı Poşet Fiyatları ;
Tel & Fax : 0232 237 77 77 – 0232 264 74 64
WhatsaAp : 0554 570 11 05 – 0546 432 17 17
 
Telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.( 3955 Okunma )Etiketler : Ordu 5 kg baskılı poşet Ordu baskılı poşet Ordu baskılı poşet fiyatları Ordu baskılı poşet imalatı