Loading...
Haberler
Haberler

Okul & Dershane Poşetleri


OKUL & DERSHANE POŞETLERİ

Okul & Dershane Poşetleri için Firmamız İlkokul poşetleri , Ortaokul poşetleri, Lise poşetleri, Özel Kolej poşetleri ve Kurs merkezlerine baskılı poşet üretmektedir. Son beş yıl içinde özel okul sayısının 10 kat, özel okula giden öğrenci sayısının 12 kat artmış olması dikkat çekici bir haldedir.Eğer mevcut eğitim politikası bu şekilde devam ederse bu artışın devam edeceği göz önünde. Dolayısıyla sayının bu kadar hızlı artması kaçınılmaz bir rekabet ortamına yol açtı. Rekabetin olduğu yerde de reklam ve tanıtım ihtiyacı kaçınılmaz. Öncelikle belirtelim ki dünyanın en iyi eğitim kurumlarının tamamı tanıtım ve reklama ciddi bütçeler ayırıyor. Sosyal ve teknik gelişmelere ayak uydurmak gerekir. Dolayısıyla reklam ve tanıtım, markalaşmak ve bilinirliğini arttırmak için poşet mutlaka kullanılması gereken bir araç ve ihtiyaçtır.  Baskılı poşet ise bir çok okullara , kurs merkezlerine çok düşük maliyetler ile reklam olanağı sağlamaktadır.

kurs merkezi poşetilise okul poşetiilkokul poşetiimam hatip okul poşetiözel okul poşetieğitim kurumları poşeti

Okul & Dershane Kurumları  Poşet Ölçüleri

Okul & Dershane Kurumları için ideal 2 boy poşet kullanılmaktadır.33x45 cm ve 40x50 cm poşet üzerine eğitim kurumunuzun logosu , internet sitesi, iletişim bilgileri vs basılmaktadır. Dilerseniz kitap koymak için , dilerseniz öğrenci tişört , forma araç gereçleri vb. ihtiyaçları karşılamak içinde kullanılmaktadır.

Minimum 10 kg olarak basılan bu poşetler 16 mikron kalınlığında , F2 El Geçmeli Takviyelidir . Beyaz ve siyah zemin üzerine tek renk veya iki renk baskı gerçekleşmektedir.

Bizi tercih eden  eğitim kurumları ; Bahçeşehir Kolejleri ,İstek Okulları ,Gelişim Okulları , Pusula Eğitim Kurumları , Şehir Koleji , EEC English Exam Center,Saygın Koleji, Akka Eğitim Kurumları ve bir çok kolej ve kurs merkezleridir.

Hala okulunuza ait poşetiniz yok mu ? 

Okul & Dershane Kurumları  Poşet Fiyatları

0(232) 237 77 77

0(554) 570 11 05

0(546) 432 17 17

izmirbaskiliposet@gmail.com

eserbaskimerkezi@gmail.com


( 930 Okunma )Yorumlar